Forum

Komentarze użytkownika "_reakcjonista_"

_reakcjonista_ / 2010-03-05 12:52 / Bywalec forum
Przyczytaj sobie na stronie kancelarii prezydenta rp ile prezydent ustaw zawetował a ile przyjął, a dopiero potem się wypowiadaj.

http://www.prezydent.pl/aktywnosc/ustawy/

Re: Polacy chcą dłużej pracować

_reakcjonista_ / 2010-03-05 12:28 / Bywalec forum
Kolejne badania ujawnią, że żądamy wręcz podwyżek podatków, likwidacji wolnych sobót i obliżenia płac.
_reakcjonista_ / 2010-03-04 17:04 / Bywalec forum
:) W przeciwieństwie do wielkiego znawcy motyli, ja martwię się jedynie o mój gatunek i nie jest dla mnie pocieszeniem myśl, że teren zostanie zajęty przez inne ekosystemy. Tym bardziej, że sytuacja ogólnoświatowa wzkazuje, że w tym przypadku może zadziałać inna zasada przyrody - wzrostu entropii:)

Re: Ciągle przybywa ludzi bez pracy

_reakcjonista_ / 2010-03-04 16:25 / Bywalec forum
Tak sie kończy propaganda sukcesu tego rzadu. Mnie nurtuje tylko jedno pytanie, jak już pan Rostowski i iini z tego rządu zapoczątkują ucieczkę z kraju, to kto ostatni zagasi światło?
_reakcjonista_ / 2010-03-04 16:09 / Bywalec forum
I w dodatku nierówno rozdzielony pomiędzy kraje. Znacznie więcej otrzymają firmy niemieckie, francuskie czy hiszpańskie, bo tylko one dysponują tzw. zielonymi technologiami. Chyba zaczyna sie czas łupienia Polski przez "bratnie" kraje.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:20 / Bywalec forum

nikt nie wie o prezydenturze więcej

Taak, on jest specjalistą w zakresie wiedzy o prezydentach i ich "awanturnicznej, imperialistycznej polityce" :)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:35 / Bywalec forum
Oj Binarek, Binarek. I tak źle, i tak niedobrze. Co by prezydent (obecny oczywiscie) nie zrobił będzie to zawsze przemawiało na jego niekorzyść. Niepotrzebnie prostowałeś pomyłkę. Jarosławowi też się należy ;) Za to premier zbiera od ciebie same brawa.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 13:40 / Bywalec forum
Jeszcze powinien zawsze czuwać nad tym, żeby każdy potencjalny konkurent rządzącego kolegi, miał otwarte w prokuraturze jakieś śledztwo, nawet sprzed 20 lat, aby w odpowiednim momencie, kiedy na przykład ogłosi, że chce gdzieś kandydować, można byłe je przyspieszyć ;)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:55 / Bywalec forum
Premierowi brawa to ty bijesz przy kazdej okazji. Nawet kiedyś podesłałem ci słownikową definicję "klakiera". A co do prezydenta, to wprawdzie nie napisałeś, że postąpił niewłaściwie, ale napisałeś, że został zmuszony - czyli zasugerowałeś, że nie działa samodzielnie, jest pod wpływem innych, itd. Gdyby sie ociągał z nominacja, to napisałbyś, że złośliwie bojkotuje reformy rządu. Nie jestem rzecznikiem prezydenta. Nie lubię tylko podwójnych standardów.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:36 / Bywalec forum

Nawet nie mają drugiego kandydata.

No wiesz, sytuacja w której urzędujący prezydent byłby jednym z kandydatów, byłaby trochę niezręczna. Chyba, że kampania prawyborcza miałaby polegać na wzajemnym komplementowaniu się rywali - jak chciała w swojej kampanii Platforma.
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:27 / Bywalec forum
aha, jeszcze pominąłem informację o tym, że

- sejm zmienił zasady wypłacania becikowego

Teraz trzeba udowodnić przynajmniej jedną wizytę u ginekologa i przynajmniej jeden stosunek;)
_reakcjonista_ / 2010-03-05 16:13 / Bywalec forum

to janiszek72 niezmiernie się nią pasjonuje

Niekoniecznie. Dzisiaj jest mały sezon ogórkowy na wiadomosci. Popatrz co nam dają:

- Mazowiecki zdradza ...,
- Lotto obiecuje ...,
- Palenie szkodzi ...,
- "Gość Niedzielny" przeprasza ....
- Minister pozwana o plagiat ...

Po prostu zywcem nie ma czego komentować!
Ja się nie pasjonuję wyborem prezesa, ale też jestem zmuszony, własnie tu, chociaż niechętnie, coś mądrego napisać:))
_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:47 / Bywalec forum
Tym, że jeden zna obce języki, a drugi nie;) Podobnie jak w PO. Sikorski - zna, Komorowski - nie.

Re: Polacy szukają najtańszych mieszkań

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:43 / Bywalec forum
Podobno ceny tekturowych kartonów idą w górę

Re: Polacy chcą dłużej pracować

_reakcjonista_ / 2010-03-05 15:39 / Bywalec forum
Ciekawe, że ten rząd z takim zapałem zajmuje się projektem wydłużenia wieku emerytalnego - przeciw 49%, a nie zajmuję się reformą KRUS - przeciw tylko 18%. Sprawę wyjaśnia trochę ten fragment:

Jednak - jak czytamy - nic na to nie wskazuje. Są jedynie zapowiedzi rozpoczęcia debaty na ten temat.

Najnowsze wpisy