Forum

Komentarze użytkownika "_reakcjonista_"

_reakcjonista_ / 2010-03-01 14:54 / Bywalec forum
Mnie się najbardziej podobało "Welcome everybody" - Olejniczka :)

http://www.youtube.com/watch?v=Cef-xQ3Tdjc

Re: Sikorski atakowany za "małego prezydenta"

_reakcjonista_ / 2010-03-01 14:38 / Bywalec forum
Nie jestem zwolennikiem kampani wyborczych podczas których kandydaci obrzucają się wzajemnie kwiatami, ale atakowanie kogoś za niski wzrost, brak nogi czy jakąkolwiek inną fizyczna ułomność uważam za przejaw skrajnego chamstwa. Jak on traktuje swój elektorat? Ciekawe, że media tak eksponuja wypowiedzi Sikorskiego na temat obecnego prezydenta, a nie zajmują sie jego wypowiedziami na temat partyjnego rywala - marszałka Komorowskiego - które są bardziej merytoryczne. "Czy pan Komorowski zamierza rozmawiać z Sarkozym na migi?" - zapytał Sikorski dwa dni temu - sugerując, że Komorowski nie włada dobrze żadnym językiem obcym, a przynajmniej angielskim i francuskim. Miał też pretensje do marszałka za inwigilacje jakiej został poddany w czasie kiedy Komorowski nadzorował WSI -Sikorski ujawnił jeszcze jako członek rządu PiS akta tej operacji o kryptonimie "szpak". A w mediach najważniejszy jest wzrost kandydata. Aż dziw bierze, że koszykarze jeszcze nie zaczęli kandydować.

Re: Nowy szef CBA chce śledztwa w sprawie starego

_reakcjonista_ / 2010-03-01 14:12 / Bywalec forum

Wojtunik nie zgadza się z argumentacją prokuratury, która nie doszukała się znamion przestępstwa.

Ja proponuję wszcząć sledztwo w sprawie nacisków pana Wojtunika na prokuraturę. Nieważne czy są podstawy, czy nie, ponieważ - cytuję pana Wojtunika - "do wszechstronnego, dokładnego i rzetelnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności i wątpliwości niezbędne jest wszczęcie śledztwa".
_reakcjonista_ / 2010-02-26 18:17 / Bywalec forum

Co zdążyła zrobić Minister Jakubiak przez rok przygotowań do Euro?

A mnie to już kompletnie nie obchodzi. Historii przestałem się uczyć po maturze.
_reakcjonista_ / 2010-02-26 18:14 / Bywalec forum
No, ale jacy z nich profesjonalisci, to własnie widać. Nic tylko nagradzać.

Re: PiS krytykuje przygotowania do Euro2012

_reakcjonista_ / 2010-02-26 17:52 / Bywalec forum

wytknęła też zaniedbania, do których - jej zdaniem - dopuściła spółka Pl.2012

A pamiętacie jeszcze sprawę wysokich premii które przydzielono kierownictwu spółki Pl.2012? Wtedy mówiło się, że to za dobrą i sprawną pracę. Oczywiście wglądu w stan prac nie mieliśmy, dlatego trzeba było wierzyć na słowo honoru.

http://www.euro2012-pl.org/art/pl2012-wysokie-premie-zarzadu
_reakcjonista_ / 2010-02-26 16:44 / Bywalec forum

Kłuje fornal? Ale post był o czym innym, nie zauważyłeś fornalu?

Nic podobnego:) Jestem przyzwyczajony do internetowych chamów. Według ciebie demokracja wiąże się z prawem do wyboru swoich przedstawicieli, ale broń Boże do świadomego ich wyboru. Fornale, czyli wszyscy którzy nie mają dostępu do rządowych informacji, mają głosować na podstawie ogólnych wyborczych hasełek, podszeptów dziennikarzy oraz intelektualnej elity, która na słowo honoru podpowie im na kogo mają swój głos oddać. Wszelkie próby zrozumienia motywów podejmowanych decyzji, a nawet żądania ujawnienia samych działań, są według ciebie jedynie przejawem niekulturalnego i prostackiego grzebania w szufladach. W dodatku brudnymi łapskami. No cóż. Można mieć taki pogląd i mozna go propagować. Jak uczy jednak historia, zazwyczaj niedługo. Fornale też mają mają swój rozum, a przede wszystkim mają bat, którym od czasu do czasu zaznaczają na tyłku, uzurpującej sobie wyłączne prawo do mądrości, elity czerwony prążek. W wyborach oczywiście. Wtedy trudno jest nawet siedzieć przed monitorem komputera, nie mówiąc już o furmance. Krótkim trzasnięciem bata pozdrawia cię prosty fornal;)
_reakcjonista_ / 2010-03-01 18:24 / Bywalec forum
Takie coś znalazłem na YouTube a propos tego co napisałeś :)

http://www.youtube.com/watch?v=ycRNbkfvlj0

Re: Sikorski atakowany za "małego prezydenta"

_reakcjonista_ / 2010-03-01 18:56 / Bywalec forum
Czy mogę dzisiaj odrobinę pomarzyć? O idealnym kandydacie? O osobie która będzie łączyć aparycję z prawdziwym polotem, doświadczeniem i nieskazitelną uczciwoscią;)

http://www.youtube.com/watch?v=WzIs13z41LI&feature=related

Re: Rostowski: Jestem w lesie po tym spotkaniu

_reakcjonista_ / 2010-03-02 16:59 / Bywalec forum

mają przynieść do 2012 roku oszczędności rzędu od 10 do 12 miliardów złotych

Zamiast zajmować się propagandą wymierzoną w obecnego prezydenta i kreatywną księgowoscią pan Rostowski mógłby się zjąć tym za co się mu płaci i co obiecywał zrobić - czyli realnym i zdecydowanym reformowaniem finansów zadłużającego się w szybkim tempie państwa. 10 mld PLN przez 2 lata, czyli 5 mld PLN oszczędności na rok, przy tegorocznym deficycie budżetowym przekraczającym 100 mld (podkreślam deficycie!) trudno jest nazwać zdecydowanym działaniem. Po co Rostowski pyta się prezydenta czy nie będzie wetował ustaw których szczegółów sam jeszcze nie zna? W jaki sposób zamierza obniżyć deficyt z 7% do 3% pkb przy tak mizernych oszczędnościach, jeśli zakładany przez niego optymistyczny scenariusz szybkiego wzrostu pkb się nie zrealizuje? Może zamiast chodzić do prezydenta lepiej pójść na pielgrzymkę do Częstochowy w intencji nadejścia upragnionego cudu gospodarczego.
_reakcjonista_ / 2010-03-03 12:28 / Bywalec forum
To bardzo mało trzeba, żeby ktoś u ciebie stracił szacunek. Własciwie to nikt go nie powinien mieć, bo wszyscy z mniejszą lub wiekszą częstotliwościa jakies głupoty plotą lub robią. Rokita się po prostu wyglupił i tyle. Nie umniejsza to jego błyskotliwości i inteligencji jakie obecnie ujawniają jego komentarze wydarzeń politycznych. Ja rozumiem co on pisze, o czym mówi, jak argumentuje, itd., czego nie moge powiedzieć o mało konkretnych i mętnych gadkach wiekszości polityków, w tym Tuska - ładnie mówi ale jak skończy to człowiek nie bardzo wie co on chciał tak naprawdę powiedzieć.
_reakcjonista_ / 2010-03-02 19:28 / Bywalec forum
Oj nie jesteś uczciwy w krytyce prezydenta. Taki krótki tekst, a tyle w nim zakłamania. Po pierwsze prezydent nic nie powiedział, a tym bardziej, że spyta się brata, powiedział natomiast Glapiński "że założenia nie były konkretne". W takiej sytuacji trudno w ciemno deklarować poparcie. Po drugie jest naturalne, że przy zaciąganiu kredytu zazwyczaj pytamy się o opinie osób niezależnych, może nawet brata, w kazdym badz razie osób z większą wiedzą od naszej, a nie polegamy wyłącznie na rekomendacji pracownika banku. Po trzecie przedstawiłeś sytuację w której warunki zaciągnięcia pożyczki są już sprecyzowane. Czy podpiszesz ze mną umowę na podstawie której pożyczysz mi pieniądze, a ja obiecam, że kiedyś zwrócę? Jeśli tak, to bardzo proszę. Oferuję duże oprocentowanie, ale nie ustalajmy jego wysokości :)

Re: Ryba przed komisją: Miałem obciążać Leppera

_reakcjonista_ / 2010-03-02 18:46 / Bywalec forum

Funkcjonariusze stosowali presję psychiczną

Taka presja to nic w porównaniu z tą, jaką stosuje się obecnie, żeby udowodnić zbrodnie "reżimu pisowskiego". Pod wpływem takiej presji nawet ryby zaczynają mówić :)

Re: Komisja Europejska żąda od Aten zaciskania pasa

_reakcjonista_ / 2010-03-02 18:38 / Bywalec forum
A Ateny tego nie zrobią i jak im spodnie opadną, to KE będzie mogła pocałować Ateny w d...
_reakcjonista_ / 2010-03-02 18:13 / Bywalec forum
Chwileczkę. Policzmy. 2 lata doświadczenia w sądownictwie plus 2 lata w aparacie partyjnym PZPR, dodatkowo jako konfident (w artykule tego nie ma, ile lat?) oraz uwzględniając lata służby w Platformie, to okazuje się, że kandydat miał całkiem spore doświadczenie! Wynika z tego, że to kolejna ofiara haków.

Najnowsze wpisy