Forum

Komentarze użytkownika "Kero"

Komentarze użytkownika: Kero

Kero / 2006-09-08 14:05 / -
Od popierania nieudolnego rządu są jego poplecznicy.
Opozycja ma za zadanie przeciwdziałać uzurpatorom czynić folwark z kraju.
Te kretyńskie łby są tylko wysłańcami nieproduktywnej części narodu więc nie mają mandatu do sprawowania władzy na rzecz zdrowej masy społeczeństwa.
Ich jakość jest na poziomie kółek różańcowych a z tym daleko do UE.

Re: Gilowska znów w rządzie?

Kero / 2006-09-08 13:57 / -
Panie Kaczyński pod pana kierunkiem można ludzi przede wszystkim zgnoić a potem jakby nigdy nic próbować powtórzyć - zastanaiwam się tylko czy tak samo mocno czy trochę bardziej.
Trzeba być bez ambicji aby dać się powtórnie wciągnąć w takie bagno.
Jak dotąd szanowałem panią Gilowską i właśnie jej decyzja o ewentualnym powrocie do (nie)rządu zaważy czy szacunek ten podtrzyma.

Re: Bielecki: Powiem prawdę o CASE

Kero / 2006-09-08 13:52 / -
Zupełnie przyzwoita postawa. I rację ma Bielecki, że jeśli robi się cokolwiek na świeczniku to idiotyzmem jest unikanie jakichkolwiek interesów ze znajomymi.
Te robi się przede wszystkim ze znanymi sobie osobami - dlaczego pośód osób publicznych ma być inaczej?
To polski problem właśnie - pluć można do woli bez ponoszenia odpowiedzioalnmości. Można wykończyć każdego w imię totalitaryzmu PiSiorowatego.
Kero / 2006-09-08 12:21 / -
Prawo do ulgi VAT-towej posiadasz do końca 2007r i to data faktury o tym decyduje a nie akt notarialny.
W 2008 roku robisz zestawienie wydatków z żądaniem zwrotu nadpłaconego VAT-u.
Swoją drogą jakim prawem żadają ZAWYŻONEGO VAT-u, myślę, że to jest sprawa dla jakiegoś Trybunału.
Państwo pożycza sobie ode mnie za krzywy r*j kasę i po roku oddaje z łaską w dodatku bez oprocentowania owej wymuszonej "pożyczki".

Re: IV RP przed Trybunał Konstytucyjny

Kero / 2006-09-08 08:40 / -
"- Masowe uchylanie fundamentalnych dla IV RP aktów prawnych miałoby dla PiS katastrofalne skutki polityczne i społeczne - mówi socjolog dr Jan Bryłko."

Co do skutków politycznych to i owszem będą, ale jeśli idzie o społeczne to zupełnie nie prawda.
A któż jak nie moherowe społeczeństwo wypromowało traki rząd jaki mamy? Nie myśleli wówczas dlaczego mają myśleć teraz kiedy TK będzie odrzucał wariactwa PiSiorów?
To niemyślące a jedynie ślepo posłuszne mohery (jako część społeczeństwa) spowodowały degradację kraju wewnątrz jak i na zewnątrz.

Re: Miliard złotych miesięcznie na drogi

Kero / 2006-09-08 08:32 / -
Ja sądzę, żę uda się wykorzystać sugerowane pieniądze. Czy jednak przybędzie od tego lepszych drgóg to głęboko wątpię, głębiej niż dziury w polskich drogach i "ślepych" autostradach.
Kero / 2006-09-07 16:33 / -
Jakbym czytał program wyborczy UPR. Co wxale nie znaczy, że jestem przeciwny.
Za dużo władzy państwowej w tym co jest prywatne.
Rolnoictwo dzisiaj jest w 100% niemal prywatne i doi wszystkich pozostałych przedsiębiorców oraz zwykłych pracowników.
Dotacje uniejne dzielić na 38 mln ludności i każdemu po równo a nie tylko wybrańcom.
Kero / 2006-09-07 13:00 / -
Szef NBP czy nie szef ale ten sam Balcerowicz i można sobie tu udawać specjalistów od wszystkiego. Nie zaszkodzi jednak pomyśleć każdemu. Spostrzegawczość cechuje instynkt a myślenie przychodzi (lub nie) potem.
Kero / 2006-09-07 11:05 / -
Demokratycznym z założenia szanowny przedmówco.
Niestey rządy są już autorytarne co zbliża je do dyktarury.
Kero / 2006-09-07 11:01 / -
1989r. styczeń - 115% inflacji wraz z nastaniem Balcerowicza w finasach polskich.
Finanse to nie to samo co NBP przedsiębiorco.

Jeśli GP jest bezbłędna to czytaj i wal jak w dym - podobnie jak mohery do kościoła po instrukcję głosowania.

Re: Gilowska po Balcerowiczu?

Kero / 2006-09-07 08:23 / -
"Nowy Balcerowicz będzie miał więc niewątpliwie inne poglądy niż obecny szef NBP, którego główną zasługą jest sprowadzenie dwucyfrowej inflacji do poziomu nieco ponad 1 proc., "

To akurat musiał stwietrdzić wyłącznie d***k młodszy niż Balcerowiczowe dzieje w polskich finansach lub najzwyklejszy kłamca-populista.
Jeśli już jedyną zasługą Balcerowicza jest zdławienie inflacji to racz niedoinformowany kłamco wiedzieć iż kiedy Balcerowicz nastał był to inflacja była 3 (TRZY) cyfrowa.

Dalej nie czytałem bo i po co zawracać sobie głowe kłamstwami populity?

Re: Gilowska uniewinniona w procesie lustracyjnym

Kero / 2006-09-06 14:27 / -
No starczy już tego Pani Zyto.

Re: Kaczyński rozmawia z Janukowyczem o ropociągu

Kero / 2006-09-06 12:43 / -
A czy nie mógł wysłać kogoś bardziej "wyrobionego" politycznie i gospodarczo zwłaszcza w tak istotnej dla gospodarki dziedzinie?
U nas byle kto, ktokolwiek dopcha się do władzy jest już eksertem w każdej dziedzinie. Ciekawe czy zna się też na chodowli kaczek?

Re: Intel likwiduje co dziesiąte miejsce pracy

Kero / 2006-09-06 09:59 / -
Giganty zwykle siebie wzajemnie zjadają. Trwa to co prawda długo zanim do tego dochodzi ale reguła jest taka:
Tysiące malutkich, potem konsolidacja, jeszcze konsolidacja, potem ostra walka aż wreszcie pożeranie jeden drugiego.
Takie produkcyjne dinozaury i nie dotyczy to wyłącznie opisywanych tu firm ale w każdej branzy jest tak samo.

Re: Resort finansów zaczyna odchudzanie

Kero / 2006-09-06 09:53 / -
Mówiąć szczerze, że tak jak nie trawię PiSiorów tak trudno powiedzieć, że zachowują się inaczej niż wszystkie inne ekipy rządzące w kwestii obsady "swoimi" wszelkich możliwych stanowisk.
Pytania mam dwa - na jak długo i czy wraz ze zwolnieniami przez następną ekipę będą mieli odprawy w wysokości rocznych pesji chćoby byli zatrudnieni tylko przez rok?

Najnowsze wpisy