Forum

Komentarze użytkownika "Kero"

Komentarze użytkownika: Kero

Re: Duże banki nie są droższe

Kero / 2006-09-06 09:42 / -
Ja natomiast zwrócę autorce uwagę na być może czysto teoretyczną rację jakiej usiłuje dowieść.
Niestety to wyłącznie teoria u nas a być może i praktyka w krajach jakie autorka wymienia.
Szanowna Pani, zapomniała Pani zdaje się, że mówi Pani o Polsce i w niej usadowionych bankach, w których aż roi się od przestępców finansowych a kto wie czy tylko finansowych. Tacy zajmują stanowiska od najpośledniejszych referenciarzy po same szczyty władzy tychże banków.
Jak do tego dorzucimy jeszcze polski sprzedajny wymiar sprawiedliwości(?) to Pani teoria na temat banków w Polsce jest w powijakach.
Kero / 2006-09-06 09:32 / -
U*********** zwłaszcza nie w temacie to cecha ludzi nie mających nic do zaoferowania.
Kero / 2006-09-06 09:20 / -
"Jeden dzień w tygodniu pracy mniej
to 1/7 pracowników mniej."

To akurat totalna bzdura. Gdyby zgodzić się z taką sufitową wyliczanką to musiałoby to oznaczać, że na chwilę obecną cała Polska pracuje 7 dni w tygodniu.

Prpoponuję nie uprawiać propagandy.

Re: Bulgaria i Rumunia będą w UE, ale na surowych warunkach

Kero / 2006-09-05 12:36 / -
To tam jest gorzej niż u nas???

"Bułgarscy negocjatorzy przekonują, że naprawa sytuacji wymagaja czasu. Nie jest łatwo skazać polityków, sędziów i przywódców światka przestępczego uwikłanych w korupcję i powiązanych z ponad 100 nierozwiązanych od połowy lat 1990. zabójstw."

I tam to wiedzą tylko u nas nie ma odważnych by nazwać rzecz po imieniu - rzecz jak z odbicia lustrzanego.

Re: Polska ropa może rozbić "antygazową koalicję" na Bałtyku

Kero / 2006-09-05 12:32 / -
""Jak Polska może oponować przeciwko rosyjskiej rurze gazowej, a jednocześnie przetrząsać "minowo-chemiczne" cmentarzysko we własnym szelfie"? "

Ano drodzy Rosjanie tak już teraz mamy. Jesteśmy skołowani jak nie przymierzając nieopierzone kaczki. Nie wiemy czego chcemy.
Zgadzam się w 100% z Waszą krytyką.
Dotąd to zawsze Polacy pozwalali sobie na krytykę Rosji.
Macie rację towarzysze - Polska to rozkradziony i rozbisurmaniony kraj. Pijaństwo złodziejstwo i sobiepaństwo.

Re: Kluska kandydatem PiS w Krakowie?

Kero / 2006-09-05 12:27 / -
To oczywiste, że pan Kluska miałby szanse tyle tylko, że nie z poparciem kurnika.
PO powinno podchwycić pomysł i wypropomać Pana Kluskę jako swojego kandydata.

Re: Samorządowcy o nowej ordynacji

Kero / 2006-09-05 12:26 / -
"Temu pomysłowi opozycji sprzeciwia się PiS, "
To już nawet pogadać sobie nie mogą w terenie. Toż to istna kopia działania UB-eków.
Totalitarne państwo polskie wykonało zwrot o 180 stopni i zmierza swoim działaniem w kierunku Kuby.
Pozdro dla Fidela.

Re: Jest porozumienie w sprawie podwyżek dla lekarzy

Kero / 2006-09-05 11:23 / -
Po za wytłuszczonym akapitem nie czytałem tekstu bo już mnie mdli od decyzji Religi. Czy nie ma w jakimś szpitalu dla niego miejsca - oczywiście na łóżku.

"Wcześniejsze zarządzenie prezesa NFZ Jerzego Millera e tej sprawie zakwestionował szef resortu Zbigniew Religa."

Nie dalej jak dwa dni temu Milera odwołano na wniosek Religi ale ten wystawiał najlepsze świadctwo Milerowi.
Religa jest z pewnością chory i to raczej nie namacale lecz widocznie.

Re: Gosiewski: Premier jest osobą spokojną i zgodną

Kero / 2006-09-05 10:17 / -
... tyle tylko, że żadna osoba płci przeciwnej nie była w stanie zakceptować spokoju i zgody takiego jak go pojmuje Kaczyński..
Kero / 2006-09-05 10:13 / -
Dobre pytanie.
Ale zawsze jest tak, że jak jest wybór z dwojga złego to mozna wybrać to lepsze zło:-) Dobrego Ci u nas nie ma - póki co.
Mając na myśli dobre wystarczy by było uczciwe - wcale nie musi być mądre bo to przecież tak naprawdę ma reprezentować moje interesy a nie swoje własne. A ja wiem czego chcę. Jeśli mój wybraniec będzie mnie szanował za to, że go wybrałem i liczył się z moim zdaniem prezentując je w Parlamencie to obiecuję wszystkim dobre jutro:-)

Re: Lepper: Spotkanie z premierem nie było miłe

Kero / 2006-09-05 10:04 / -
Czy w takim towarzystwie może zaistenieć cokolwiek miłego?

Re: Poseł PiS atakuje Balcerowicza

Kero / 2006-09-05 08:41 / -
Hofman szafuje jedynie domysłami. Jeśli prokuratura to kupi to po raz kolejny dowiedzie o swojej służalczości i nie może być mowy o państwie prawa. Jak się takie państwo nazywa każdy niech sam sobie odpowie.

Re: Prywatyzacja leży odłogiem

Kero / 2006-09-05 08:38 / -
A jeszcze tak niedawno widniała tu fotka takiej tłustej gęby co to twierdziła, że nie ma potrzeby prywatyzowania.

Re: Rewolucja personalna w urzędach

Kero / 2006-09-05 08:30 / -
Nie warte komentarza posunięcia uzurpatorów.
Kero / 2006-09-04 08:37 / -
Trzeba patrzeć na tę emigrację z poziomu Kaczyńskich - a ten jak wie cały świat osadowił się niezwykle nisko - by móc wytworzyć podobną tezę. To niezwykle zresztą łatwe, wystarczy położyć się na łące i patrzeć w chmury.

Najnowsze wpisy