Forum

Komentarze użytkownika "Kero"

Komentarze użytkownika: Kero

Re: Zabierają darowizny

Kero / 2006-09-04 08:32 / -
"Zwraca uwagę, że rząd wylicza, iż zarobi na tym 45 milionów złotych."
Niestety i te 45 mln to też zaden zarobek bo przecież te pieniadze i tak rząd gdzieś wyda.
Chodzi zatem wyłącznie o kolejny monopol władzy - to władza i wyłącznie władza ma mieć prawo wspierania finasowego a nie przedsiębiorca.
Pozdrowienia od Fidela dla kaczyńskich.

Re: Wyborcy nie wybiorą skazanych

Kero / 2006-09-04 08:29 / -
Skazanym NIE - mówi SLD.
Kłamcom TAK - mówi SLD.

Re: PO straszy Kaczyńskim

Kero / 2006-09-04 08:27 / -
"Europoseł Michał Kamiński" powinno brzmieć dumnie tymczasem brzmi nie inaczej niż na blokowisku - poziom rynsztoka.

Re: Budżet kością niezgody

Kero / 2006-09-03 17:00 / -
PiS nie potyrzebował koalicjantów dio konsultowania swoich decyzji tylko do ich przyklepywania panie Lepper.
Podobnie jak onegdaj na klepisku klepało się cepami jak pan kazał.
Kero / 2006-09-03 16:56 / -
Nie licz na to, oni wszywscy szekając próbują straszyć ale jak co do czego to skulą ogon i przyklepują wszystko jak przywódca każe.
Kero / 2006-09-03 16:54 / -
Tego trzeba się papuciu nauczyć a nie zasłużyć.
I tu przepraszam Money.pl poniważ niezasadnie ich posądziłem o cenzurę.
Zapisz sobie na ścianie papuciu, że ja potrafię przeprosić w przeciwieństwie do skudłaciałego mochera.
Kero / 2006-09-03 16:50 / -
Widać, jakie gniazdo ject Ci bliskie.
Wnioskować mogą wszyscy także Lepper - wnioskuje codziennie.
Kero / 2006-09-03 16:49 / -
.. i tylko takie imbecyle mogą głosić wyświechtane nic nie znaczące hasełka.
Kero / 2006-09-03 16:48 / -
W związku z tym,, że Money.pl cenzuruje wybiórczo pokażę Ci jaki jesteś błyskotyliwy grafomanie.
Wyrażenie kierowane wprost per "Ty" pisze się z dużej litery. Ale jeśli nie doświadczysz tej nauki to będzie to oznaczało,. że Monej. pl schodzi na psy i pozwala kąsać takim jak Ty.
To czego dowiodłeś oznacza jedynie, że meritum podobnie jak u Giertycha dla Ciebie jest za trudne.

Re: Dobre wyniki sektora bankowego

Kero / 2006-09-02 13:40 / -
Poczekajmy tylko na wyniki za drugie półrocze br. Będzie podobna wartosć tyle, że z przodu z -.
Kero / 2006-09-02 12:42 / -
Co ja chcę i za kogo chcę być uważany to wiem tylko ja i mochery. Zatem sklasyfikowałeś się jednoznacznie.
Co do pisowni papuciu jeden zwrot wprost taki jak "Ty" powinno pisać się przez duże "T".
Bujaj się zatem bereciku.

Re: Stare, niedobre małżeństwo, czyli koalicja w separacji

Kero / 2006-09-02 11:35 / -
"„W koalicji nikt się nie musi kochać."
Jeśli małżeństwo nie musi się kochać to jest to z gruntu patologia. Oczywiście tylko Bielan tego nie rozumie. No chyba, że Bielanowa pokaże mu co znaczy małżeństwo bez miłości. Ma jednak małe szanse (Bielanowa) bo Bielan czasem mija się na korytarzu z Ziobrą.

Re: Co złego, to nie ja

Kero / 2006-09-02 09:33 / -
"Prokurator krajowy Janusz Kaczmarek nie ukrywa powodu przekazania śledztwa. "Zrobiliśmy to po wniosku Romana Giertycha" - powiedział."

Polityczna prokuratura.
Tego chciały mochery i wszystkie spokrewnione z nimi wszelkiej maści szumowiny.

Re: Prezes IPN dotknięty listem dziewięciu

Kero / 2006-09-02 08:07 / -
Sama nazwa INSTYTUT do czegoś obliguje. Jeśli Kurtyka nie chce brać odpowiedzialności za plugawienie osób, które wolność przyniosły na własnych plecach to niech zdelegalizuje tę służalczą instytucję i wystarczy nazwać ją jedynie wypożyczalnią materiałów zgromadzonych przez UB i ich wszystkich spadkobierców.
Manipulacje materiałami rodzą się w IPN.
Wystarczy przypomnieć choćby tylko jeden prezypadek Ojca Hejmo. Nikt inny nie został tak wskazany z imienia i nazwiska jednocześnie nazwany jednoznacznie.
To szmbo należy rozpiereniczyć w pył tak aby PiSiory nie miały czym pogrywać.

Re: Borowski rusza do walki o Warszawę

Kero / 2006-09-01 16:54 / -
A ja obstawiam na lichy wynik Borowskiego w pierwszej turze a następnie powierzenie swoich wyborców opiece Pani Hani.
Konik (sory Kazik) Maercinkiewicz kiepsko obstawiał swoje losy powierzajac manipulatom politycznym, którzy bez pardonu sprzedadzą nawet księżyc.

Najnowsze wpisy