Forum

Komentarze użytkownika "georg"

Komentarze użytkownika: georg

georg / 2008-06-23 10:16 / Bywalec forum
Oczywiscie. Mozna tez demokratycznie przeglosowac wywlaszczenie, wygnanie i wymordowanie wspolobywateli--jak to zrobili Niemcy glosujac na Hitlera. Ale jak to sie ma do mojej tezy?

Re: Prezydent Czech krytykuje euro

georg / 2008-06-16 20:23 / Bywalec forum
Klaus dobrze mowi (kto chce niech tez przeczyta moje wczesniejsze uwagi o euro).
georg / 2008-06-10 16:08 / Bywalec forum
Tak jest. Nalezy walczyc z kulakiem. Szkoda ze Polska nie ma Syberii, ale sa przeciez kopalnie, gdzie mozna by zeslac karnie kulaka, jak to robiono w PRL.

Re: Moskwa straszy Ukrainę i Gruzję

georg / 2008-05-25 23:32 / Bywalec forum
genieral nie wyjasnil jakie kroki bo sam nie wie, zachlana ruska p*******.
georg / 2008-04-17 12:18 / Bywalec forum
Elendir, albo naucz sie troche ekonomii albo nie mow o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.
Tak, inflację kontroluje się podażą pieniądza, ale podaż pieniądza kontroluje sie wlasnie stopami procentowymi--bo one wplywaja na kreacje pieniadza w postaci kredytow.
Pieniadz to nie tylko monety i banknoty (PRL sie skonczyl).

Re: Knitter: Silny złoty zawróci emigrantów?

georg / 2008-04-17 12:02 / Bywalec forum
Cos mu sie chyba popiedolilo. Silna waluta jest zacheta do wyjazdow i emiracji, nie na odwrot.
georg / 2008-06-27 00:10 / Bywalec forum
Pan/Pani ma spore klopoty z polszczyzna. Proponuje pisac w jezyku ojczystym.
georg / 2008-06-27 01:07 / Bywalec forum
Nie, niestey nigdy osobiscie nie spotkalem mojej krolowej.
Ale rzeczywiscie znam swiat na tyle by go jako tako rozumiec, no a osiagnieta dzieki temu niezaleznosc finansowa daje mi duzo pewnosci siebie i swoich ocen. Pan real60 ma mnie za glupka, ale ja mam teraz ponad 1000 razy wiecej pieniedzy (w dolarach) niz kiedy wyjechalem przed ponad 20 laty. To nie jest zly wynik, choc super-bogaczem mnie nie czyni.
Na zakonczenie dodam, ze wielu forumowiczow okazuje Rosji o wiele za duzo respektu. Obecnie Rosja to okolo 3% gospodarki swiatowej (czyli swiat by nie bardzo nawet zauwazyl, gdyby Rosja nagle zniknela). Co do zbrojen, to Rosja wydaje 2.5% tego. co Nato (czyli 40 razy mniej). Sami Rosjanie (z wyjatkiem co starszych jeneralow, jak sobie podpija) dobrze wiedza, ze nie stac ich na zaden powazny konflikt z Nato.

Re: Kwaśniewski krytykuje prezydenta

georg / 2008-07-07 03:04 / Bywalec forum
Czy tylko mnie sie wydaje ze Kwach na tej fotografii chce cos zamowic?
georg / 2008-07-12 00:10 / Bywalec forum
O Boze, chyba zrozumialem... man13 to nieslubny syn Mincowej i Bermana... (m-an, a 7 liter plus 6 liter tych nazwisk to 13)
georg / 2008-07-11 23:37 / Bywalec forum
Gratuluje cierpliwosci, ZQW! Mnie by sie juz nie chcialo wyjasniac tyhujowi (czy jak mu tam) ze mu sie wszystko p******* dokladnie na odwrot. Co smutniejsze, tacy jak on sa tu w wiekszosci, bo na ekonomii zna sie przeciez kazdy.
georg / 2008-07-10 02:06 / Bywalec forum
Lo Jezu a co to?! Przec napisali co Sikorskiego zabily Angliki!? No mowie wom ze mnie sie Wprost we lbie kreci! Szkoda Zachodu i Fotygi!
[Ten komentarz zostal napisany pod wplywem alkoholu, ktory sprawia, ze dowcipy wydaja sie lepsze niz sa naprawde. Autor przeprasza i pokornie prosi o darowanie mu zycia.]
georg / 2008-07-09 14:17 / Bywalec forum
Czy Chlebowski nie byl czasem swietnym burmistrzem czegos tam (Zarowa? 20 tys. mieszkancow?) Szkoda Zachodu i Fotygi...
georg / 2008-07-09 14:08 / Bywalec forum
Troche z, a troche na, jak w mechanice kwantowej (mowiac miedzy nami wyksztalciuchami)
georg / 2008-07-09 14:01 / Bywalec forum
No tak, pewnie najmadrzejszy od czasow FD Roosevelta i jego wspolpracy ze Stalinem.

Najnowsze wpisy